A teraz jesteś tu:
Start > Wolnym czasem > Startujemy ! To gdzie teraz ?

Startujemy ! To gdzie teraz ?

Witajcie,

Nie wiem jak to wygląda u Was, ale kiedy u nas pojawia się perspektywa jakiegoś wolnego stajemy przed pytaniem: To gdzie teraz? Pomysłów na odpowiedź mamy wiele. Czasem są to dłuższe wyprawy, planowane kilka miesięcy, jednak częściej to weekendowe spontaniczne wypady.

Blog powstał by dzielić się naszymi doświadczeniami i wrażeniami z odwiedzonych miejsc. Pokażemy wam miejsca w których byliśmy i opowiemy nasze przygody w nimi związane, bo każda podróż to przygoda.

Do każdej wyprawy staramy się jakoś przygotować i z tych przygotowań też wam będziemy zdawać relacje.  Podróżujemy na różne sposoby, czasem jest to autobus, auto czasem motocykl, czasem nawet udaje nam sie złapać jakiś samolot. Wiemy, że każdy z tych sposobów przemieszczania wymaga innego przygotowania, ale chcemy się podzielić wszystkim co już wiemy i czego się nauczymy w przyszłości.

W dzisiejszych czasach kupienie każdego nowego sprzętu wymaga zrobienia co najmniej magistra z danej dziedziny, porównania producentów, możliwości poszczególnego sprzętu, stosunku ceny do jakości itp. Stwierdziliśmy że skoro udało nam się zrobić ” kilka magisterek ” podzielimy się z wami naszymi testami. Takie informacje znajdziecie w zakładce: Praktyczne.

Mamy nadzieję ze nasz blog pomoże wam odpowiedzieć na pytanie: To gdzie teraz?  🙂

Kasia i Daniel

Polub lub udostępnij na:
Top

Polub nas na: