A teraz jesteś tu:
Start > Praktyczne > Jak współdzielić muzykę – interkom Sena SMH5

Jak współdzielić muzykę – interkom Sena SMH5

współdzielenie muzyki SENA SMH5

Jak współdzielić muzykę – interkom Sena SMH5

      Choć nasz interkom Sena SMH5-FM jest wyposażony w radio to fajnie czasem wspólnie posłuchać tej samej, własnej muzyki (audiobooka). Jeśli się zastanawiacie jak współdzielić muzykę w interkomach Sena SMH5 to zaraz wam to pokażemy. Instrukcja wspomina o tej funkcji, jednak nigdzie nie opisuje ona jak tą funkcję włączyć. A uruchomienie jej jest bardzo proste, wystarczy tylko kilka poniższych kroków :

  1. Uruchomić interkomy
  2. Sparować pierwszy interkom z telefonem / nawigacją w zależności, które urządzenie ma służyć do odtwarzania muzyki (sparować w trybie  A2DP – mobile phone pairing)
  3.  Sparować interkomy pierwszy i drugi ze sobą (o ile nie zrobiliśmy tego wcześniej)
  4. Uruchomić odtwarzanie muzyki w odtwarzaczu
  5. Nawiązać połączenie pomiędzy interkomami (przyciskając krótko JOG DIAL)
  6. Po nawiązaniu połączenia, przytrzymać JOG DIAL przez 1 sekundę celem udostępnienia muzyki
  7. Cieszyć się wspólnie tą samą melodią 😀

     Teraz za pomocą zarówno pierwszego interkomu jak i drugiego możecie sterować odtwarzaczem. Przyciśnięcie oraz obrót JOG DIAL powoduje przełączenie utworu o jeden do przodu lub do tyłu (podobnie jak przy przełączaniu zaprogramowanych stacji radiowych). Przy nawiązaniu rozmowy pomiędzy interkomami utwór zostaje za pauzowany, po zakończeniu rozmowy automatycznie odtwarzanie zostaje wznowione. Komunikaty nawigacji zostają przekierowane tylko na pierwszy interkom. W czasie podawania komunikatów muzyka na pierwszym interkomie zostaje delikatnie przyciszona.

Fajna funkcja szczególnie na dłuższe trasy, gdzie możecie bujać się w jednym rytmie.

Polub lub udostępnij na:
Top

Polub nas na: