A teraz jesteś tu:
Start > asl > Rok blogowania – podsumowanie

Rok blogowania – podsumowanie

Właśnie dziś świętujemy pierwszy rok naszej działalności. Był to dla nas czas intensywnej pracy i ciągłego uczenia się nowych rzeczy. Okazało się że tworzenie bloga to wyzwanie na wielu płaszczyznach. Musieliśmy nauczyć się tworzyć i obsługiwać stronę, co wcale nie jest takie proste, pisać artykuły, robić zdjęcia i obrabiać je do publikacji. Ostatnio nawet wzięliśmy się za montowanie filmików z wyjazdu i uruchomiliśmy nasz kanał na YouTube. Blog skłonił nas do rozwoju i motywował do kolejnych wyjazdów.

Do tej pory przygotowaliśmy dla Was 34 posty. Dzieliliśmy się z Wami wrażeniami z wyjazdów po Polsce i Europie. Przez ten rok odwiedziliśmy Ziemię kłodzką, zwiedzaliśmy Jurę i szlak Orlich Gniazd, zawitaliśmy do Londynu na jeden dzień i na kilka dni do Paryża. Wybraliśmy się na dwutygodniową wyprawę na Bałkany, z której relacja niebawem trafi na bloga. Opisaliśmy także nasze przygotowania do wyprawy na Bałkany oraz wszystko czego się nauczyliśmy o pakowaniu. Przetestowaliśmy też kilka urządzeń i patentów motocyklowych.

W ciągu pierwszego roku blogowania udało się nam tyle osiągnąć, ale spokojnie mamy jeszcze wiele kolejnych pomysłów i miejsc do odwiedzenia. A przede wszystkim cieszymy się, że jesteście z nami. To właśnie Wy motywujecie nas do działania.

Polub lub udostępnij na:
Top

Polub nas na: