Breaking News
 |  | 

Bez kategorii

Hongkong

img-responsive

Miasto azjatyckie, bardzo atrakcyjnie turystycznie, zachwyca różnorodnością łatwością zwiedzania, jedzeniem, pięknymi widokami. To zachwycający turystycznie krajobraz wielkomiejski. Jest głośne, zatłoczone z duża ilością sklepów centrów handlowych. Jest egzotycznie, pięknie.

 

To jedno z najbezpieczniejszych miejsc. Najlepszą pora na wyjazd jest wrzesień, październik a wiosna to kwiecień i maj. Hongkong zajmuje półwysep Kowloon oraz sporo okolicznych wysp dlatego podróżuje się również promem. takie podróżowanie jest bardzo przyjemne i mało wyczerpujące. na wyspie Hongkong położone jest centrum biznesowe.

 

Tam można poczuć wielkie, bardzo nowoczesne miasto. Tu najłatwiej poruszać się metrem. Warto również odwiedzić Viktoria Peak, to miejsce którego nie można pominąć, widok zapiera dech w piersiach. Na wzgórze można dojechać kolejką. Wybudował ją właściciel hotelu który znajdował się na wzgórzu, goście mogli z łatwością się tam dostać. Na wzgórzu znajduje się park oraz wielkie centrum handlowe. Można podziwiać widoki z tarasu widokowego. Pyszne jedzenie przyciąga turystów Na wyspie w Hongkongu jest duże oblężenie turystów ze względu na wielki posag Buddy, warto również odwiedzić to miejsce.

hongkong

ABOUT THE AUTHOR