Breaking News
 |  | 

Inne

Nie martw się losowaniem Lotto!

img-responsive

Przegapiłeś losowanie Lotto? Kiedyś był to naprawdę spory problem. Dziś jednak nie ma powodów do obaw. Nawet jeśli nie udało ci się obejrzeć losowania na żywo, to zawsze możesz obejrzeć jego powtórkę w internecie. Po co to jednak robić, skoro można otrzymać świeże wyniki wprost na maila, bądź jako powiadomienie w aplikacji mobilnej.

Wczorajsze losowanie Lotto

wyniki Dużego Lotka z wczoraj możemy sprawdzić w dowolnym momencie. Możemy oczywiście podejść do kolektury i zapytać o wydruk liczb wylosowanych w Dużym Lotku. Można jednak odpalić komputer i wejść na stronę Lotto, a naszym oczom ukażą się wyniki z dnia wczorajszego jak i wyniki ze wszystkich innych losowań. Wystarczy tylko wskazać konkretną datę i zobaczymy jakie liczby zostały wylosowane.

Świeże losowanie zawsze na twoją komórkę!

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, to warto zainstalować na swoim telefonie aplikację, która po każdym losowaniu Lotto natychmiast wyśle do nas wyniki. Będziemy wtedy zawsze wiedzieli jakie liczby padły. Warto jak najbardziej z takiej możliwości skorzystać, o ile oczywiście zależy nam na aktualnych i pewnych wynikach.

 

martw-sie-losowaniem-lotto

ABOUT THE AUTHOR